Jak to działa ?

Zobacz jakie to proste!

Szkolenie e-learningowe jest naszą odpowiedzią na potrzebę szkoleń z zakresu BHP w dogodnych terminach. Pozwala na własne tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze kursy są skonstruowane w przejrzysty sposób i pozwalają w razie potrzeby na powtarzanie tematyki z wybranych działów. Aby uczestniczyć w takim szkoleniu, nie trzeba instalować dodatkowych programów na komputerze a jedynie posiadać przeglądarkę internetową. Zamówienie takiego szkolenia jest również bardzo łatwe.

Wybierz interesujące Cię szkolenie

W naszej ofercie szkoleń e-learningowych z BHP znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla stanowisk administracyjno-biurowych, dla pracodawców i kierowników oraz dla kadry inżynieryjno-technicznej. Wybierz interesujące Cię szkolenie i podążaj za dalszymi wskazówkami.

Zarejestruj się

Aby przystąpić do szkolenia należy się zarejestrować na naszej stronie. Rejestracja wymaga podania adresu e-mail oraz danych zamawiającego szkolenia, niezbędnych do wystawienia faktury. Państwa dane będą wykorzystane tylko w celach księgowych.

Dokonaj wpłaty

System płatności elektronicznych umożliwia szybką i prostą opłatę za kurs. Faktura jest wystawiana automatycznie po opłaceniu szkolenia i wysyłana na podany adres e-mail (cały czas jest też dostępna w systemie).

Instytucje publiczne mogą również skorzystać z płatności odroczonej. Aby to zrobić należy przy prośbie o płatność zaznaczyć opcję „Opóźniona płatność”.

Odbierz dostęp i korzystaj z kursów

Po opłaceniu kursu osoba zamawiająca ma możliwość, poprzez platformę szkoleniową (zakładka „Moje konto”), wysłać link aktywacyjny szkolenie do pracownika (lub samego siebie). Po tej czynności zamawiający otrzyma potwierdzenie uruchomienia szkolenia. Uczestnicy mają 30. dni na zrealizowanie szkolenia i przystąpienie do egzaminu końcowego. Dwa razy w ciągu trwania kursu wysyłane jest przypomnienie o uruchomieni kursu i terminie ważności dostępu do platformy. Pozostaje teraz przyswajać wiedzę…

Szkolenie i egzamin

Po otrzymaniu za pośrednictwem e-maila linku masz pełen dostęp do szkolenia i materiałów szkoleniowych. Następnie po potwierdzeniu swoich danych personalnych, w celu wystawienia zaświadczenia zgodnego z wymogami prawa możesz przystąpić do egzaminu.
Egzamin jest nieograniczony czasowo i składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do testu można przystępować wielokrotnie.

Zaświadczenie

Po zakończonym szkoleniu przez Twoich pracowników otrzymujesz stosowną informację mailową, wraz z zaświadczeniem o pozytywnym zaliczeniu (jest ono również dostępne w zakładce "Moje konto – sprawdź wyniki").