Szkolenie okresowe BHP on-line to wygoda i optymalizacja kosztów.
Zamów szkolenie BHP - zobacz jakie to proste.

WYBIERZ I ZAMÓW

Wybierz interesujące Cię szkolenie i uzyskaj dostęp.

Szkolenia

Szkolenie

Rozpocznij szkolenie. Możesz to zrobić w każdym miejscu i czasie, a materiały szkoleniowe są przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Loguj się

UZYSKAJ CERTYFIKAT

Rozwiąż krótki test i uzyskaj certyfikat (w wybranym języku), który będzie dla Ciebie dostępnym od zaraz!

Zobacz

Szkolenia BHP przez internet

Jak działa platforma e-learningowa?

Nauka online wykorzystywana jest często w celach dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez dostępne na platformach kursy. Jest ona możliwa praktycznie w każdej dziedzinie, przez internet możemy nauczyć się języka obcego, gry na instrumencie, przygotować się do egzaminu na uczelnię lub rozwinąć swoje umiejętności w wielu różnych dziedzinach sfery zawodowej i prywatnej. Powszechne są dziś również szkolenia z zakresu bhp, które dzięki indywidualizacji procesu nauczania są wygodne i skuteczne. Tempo i czas poświęcony nauce jest bowiem dostosowany do Państwa wymagań i możliwości, dlatego pogłębianie wiedzy i zdobywanie uprawnień przebiega w sposób bezstresowy.

Do najważniejszych zalet nauki poprzez kursy i szkolenia BHP online należą oszczędność czasu oraz kosztów. Przez internet nie tylko nauczycie się Państwo wszystkich obowiązujących przepisów i zasad postępowania, zgodnych z bezpieczeństwem i higieną pracy, ale również otrzymacie odpowiedni certyfikat, zgodny z aktualnymi rozporządzeniami ustawy kodeksu pracy. Warunkiem do uzyskania stosownego zaświadczenia będzie zaliczenie egzaminu końcowego. Dokumenty te są w pełni respektowane na rynku pracy. Czas poświęcony na naukę zaplanujecie Państwo sami, dlatego nie będzie on wpływał na inne obowiązki życia codziennego. Jedyne, czego potrzebujecie to dostęp do internetu! Dzięki kursom i szkoleniom bhp online prowadzonym przez nas zaoszczędzicie również na ewentualnych kosztach dojazdu czy zakwaterowania w miejscu docelowym. 

E-learning to nowoczesna metoda przekazywania wiedzy, wykorzystująca bogaty zestaw środków elektronicznej transmisji informacji, m.in. nagrania audio i wideo. Dzięki wielu różnorodnym formom prezentacji informacji, potrafi zaciekawić najbardziej wymagającego ucznia.

Szkolenia okresowe BHP w formie e-learningu to alternatywna forma typowych szkoleń.

Dzięki niej klient oszczędza czas dojazdu swojego pracownika na szkolenie do firmy szkoleniowej oraz w łatwy, szybki i przyjemny sposób realizuje obowiązek okresowych szkoleń swoich pracowników. 

Pracodawca może przeszkolić pracownika natychmiast, nawet pojedynczego, bez potrzeby czekania aż zbierze się odpowiednia grupy pracowników do szkolenia.

Zapraszamy Państwa do odbycia okresowych szkoleń w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zorganizowanych w formie pełnoprawnego samokształcenia kierowanego (e-learningu), w pełni zgodnego z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Niezwykle ważne przy wyborze szkolenia czy kursu BHP online, dostępnych w internecie, jest termin, niekolidujący z Państwa codziennymi obowiązkami. Dlatego umożliwiliśmy samodzielny dobór odpowiedniego czasu oraz tempa nauki, aby jak najbardziej dostosować się do Państwa potrzeb. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przekazywana wiedza była uporządkowana i prezentowana w sposób przejrzysty oraz stworzyliśmy możliwość powtarzania informacji w razie potrzeby.

W ofercie znajdziecie Państwo szkolenia okresowe oraz wstępne. Niezależnie od specjalności, zarówno pracodawca, jak i osoba zatrudniona odniosą wiele korzyści, wykorzystując możliwość zdalnego dokształcania. Wiedzę oraz umiejętności zdobyte razem z nami, potwierdzimy odpowiednimi zaświadczeniami zgodnymi z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami prawnymi. 

Nasze kursy i szkolenia bhp online obejmują kształcenie:

  • wstępne, m.in. sprzedawców i kasjerów,

  • pracodawców i kierowników,

  • personelu medycznego na każdym stanowisku,

  • pracowników wszelkich placówek oświatowych,

  • pracowników branży informatycznej,

  • pracowników administracyjno-biurowych i wielu innych dziedzin.

Zapraszamy Państwa do odbycia okresowych szkoleń w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, zorganizowanych w formie pełnoprawnego samokształcenia kierowanego (e-learningu), w pełni zgodnego z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Popularne kursy

promocja:-20%

Cena już od

30,00 zł/osob.
promocja:-20%

Cena już od

40,00 zł/osob.
Zobacz pełną ofertę szkoleń online z BHP

Aktualności